Vanspor-Bursaspor maçı seyircisiz oynanacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Van Valiliği, hafta sonu oynanacak Vanspor-Bursaspor maçı için flaş bir karar alarak maçın seyircisiz oynanmasına karar verdi.

featured

Vanspor-Bursaspor maçı seyircisiz oynanacak

Van İl Spor Güvenlik Kurulu’ndan yapılan açıklamada; Van İl Spor Güvenlik Kurulu 23.12.2023 Cumartesi günü Saat 13.00′da Van Vali Yardımcısı Adem Balkanlıoğlu başkanlığında Van Valiliği Hüsrev Paşa toplantı salonunda imzaları bulunan üyelerin katılımı ile toplarumştır. AMAÇ: İlimizde 2023 — 2024 Sezonu TFF 2. Lig Beyaz Grup 19. Hafta müsabakalarının ulusal ve uluslararası kurallara uygun olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak. İlimizde 2023 — 2024 Sezonu TFF Bal Ligi 1’inci Bölge 9’uncu Grup 11’inci hafta müsabakalarının ulusal ve uluslararası kurallara uygun olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak. Kapsam: İl Spor Güvenlik Kurulu kararları federasyonları, tüm spor kulüplerini, yöneticilerini, taraftar derneklerini, emniyet ve özel güvenlik güçlerini, belediye, sağlık ve diğer kamu ve tüzel kişileri ile taraftarları kapsar. Kapsam dâhilinde bulunan kurum ve kuruluşlar alınan kararlara uymakla yükümlüdür. Hukuki dayanaklar:1- 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun2- 2- 5442 sayılı İl idaresi Kanunu3- 3- 2559 sayılı Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu4- 4- 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun5- 5- 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’un Uygulanmasına ilişkin Yönetmelik. 

Alınan kararlar

24.12.2023 Pazar günü Van Atatürk Şehir Stadyumunda Van Spor FK- Bursaspor takımları arasında oynanacak T.F.F. 2. Lig Beyaz Grup 19. Hafta Futbol müsabakasma seyirci alınmayacaktır. 24.12.2023 Pazar günü Vangölü Sportif Faaliyetler – Yeşil Yarın Spor takımları arasında oynanacak Bal Ligi 1.Bölge 9.Grup 11.Hafta Futbol müsabakasına seyirci alınmayacaktır. Tensiplerinize arz ederim..

Vanspor-Bursaspor maçı seyircisiz oynanacak

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Vanspor-Bursaspor maçı seyircisiz oynanacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Marka Kulis - Markaların Ortak Buluşma Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!