“Daha iyi hizmet için eğitimler düzenliyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


“Daha iyi hizmet için eğitimler düzenliyoruz”

Hakan BAKAR/SİVAS-BHA

Başkan Karakaya, “Üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli eğitimler düzenliyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında düzenlenen eğitimler sonucunda sisteme uygun bir şekilde memnuniyet odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personeline yönelik eğitim düzenlendi.

Sivas Ticaret Borsası, Akreditasyon çalışmaları kapsamında Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personeline yönelik Baş Tetkikçi Mehmet Besleme tarafından Stratejik Plan, Borsa Mevzuatı, Akreditasyon Bilgilendirme ve Oryantasyon süreci hakkında eğitim semineri düzenlendi.

Sivas Ticaret Borsası Akreditasyon çalışmaları kapsamında düzenlenen eğitim semineri, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

5 Yıldızlı Hizmet anlayışıyla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesini alarak Akredite Borsalar arasına giren Sivas Ticaret Borsası, Akreditasyon çalışmaları kapsamında Borsa Yönetim Kurulu üyeleri ve Personeline Eğitimci Mehmet Besleme tarafından Meclis Toplantı Salonunda Stratejik Plan ve Oryantasyon Eğitimi verildi. Gerçekleştirilen eğitimde Borsa Yönetim Kurulu üyelerine; 2024-2027 Stratejik Plan, 5174 Sayılı Odalar ve Borsalar Kanunu, Ticaret Borsasının Görevleri, Borsalarda Tescil, Borsa Muamelat Yönetmeliği, TOBB İle Odalar ve Borsalar Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliği ve Akreditasyon Sistemi konularında bilgiler verildi.

Üye memnuniyetinin en önde gelen önceliklerinden biri olduğuna vurgu yapan Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya; “Üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli eğitimler düzenliyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında düzenlenen eğitimler sonucunda sisteme uygun bir şekilde memnuniyet odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“Daha iyi hizmet için eğitimler düzenliyoruz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Marka Kulis - Markaların Ortak Buluşma Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!